Kursy i egzaminy językowe z dofinansowaniem

Opis szkolenia: Kursy i egzaminy językowe z dofinansowaniem

Zapraszamy na zamknięte kursy językowe (język angielski, niemiecki, francuski, czeski i inne) kierowane dla firm i realizowane zwykle w siedzibie klienta.

Kursy prowadzone są w kameralnych grupach i przeznaczone są dla pracowników firm, którzy chcą płynnie porozumiewać się w języku obcym w kontaktach z klientami, kontrahentami zagranicznymi lub obcojęzycznym zarządem firmy.

Poziomi długość kursu oraz częstotliwość zajęć dostosowana jest do potrzeb i możliwości uczestników. Nacisk położony jest na komunikację z uwzględnieniem typowych sytuacji w firmie. Podczas kursu poruszane są tematy potrzebne na co dzień, doskonalące między innymi umiejętność pisania maili w języku obcym, prowadzenia rozmów telefonicznych itp.

Oferujemy kursy ogólne i branżowe na wszystkich poziomach zaawansowania.

Uwaga: jako nieliczni oferujemy możliwość pozyskania dofinansowania do nauki języków obcych dla pracowników, dzięki czemu firma wnosi jedynie ok. 30% wkładu, a pozostałe ok. 70% to dofinansowanie.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia, czy Państwa firma może uzyskać takie dofinansowanie.

 


 

 

Nasza firma jest akredytowanym Ośrodkiem Egzaminacyjnym TGLS. Oferujemy realizację certyfikowanych egzaminów językowych (angielski, niemiecki, francuski) w całej Polsce według indywidualnych ustaleń. Po zrealizowanym kursie możemy więc zorganizować również egzamin – wszystko w tamach jednej usługi.

 


Kursy językowe z dofinansowaniem - postaw na rozwój swoich kompetencji

Skontaktuj się z nami

Interesuje Cię szkolenie zamknięte? Masz pytania dotyczące oferty? Szukasz tematu spoza listy?

Zapraszamy do kontaktu!


    Uzupełnij i zaznacz pola oznaczone gwiazdką, aby wysłać wiadomość