Kurs projektowania i prowadzenia szkoleń

Chcesz doskonalić swój warsztat trenerski i pozyskać nowe umiejętności? Dopiero zaczynasz karierę szkoleniową? Awansowałeś? Szef zaproponował Tobie nowe zadanie – prowadzenie prezentacji u klientów? Jesteś młodym menedżerem, który chce szkolić swój zespół?

Bez względu na intencje zapraszamy na praktyczny, merytoryczny kurs, który pozwoli ci sprawdzić swoje predyspozycje oraz poznać i doskonalić się techniki projektowania i prowadzenia szkoleń.

Czy w codziennej realizacji obowiązków zawodowych coś jest w stanie Cię zaskoczyć? Jeżeli jesteś osobą współpracującą z ludźmi, wiesz, że z pewnością niejedna kwestia. Jeżeli zarządzasz zespołem pracowników, musisz znać technikę dotarcia do nich, umiejętność sprawnego, rzeczowego, a jednocześnie atrakcyjnego przedstawienia im niezbędnych treści. Jeśli chcesz być profesjonalistą w każdym calu, a projektowanie i prowadzenie szkoleń nie stało się jeszcze Twoją codziennością, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Trenerze, coachu, szkoleniowcu! Ty też możesz się doszkalać. W tym co robisz jesteś dobry, ale możesz być coraz lepszy. Człowiek uczy się przez całe życie nawet wtedy, gdy wydaje mu się, że już wszystkiego się dowiedział.

 

Jak prowadzić szkolenia? Zaskocz kursantów!

Szkolenie powinno stanowić nie tylko okazję do nabycia wiedzy i umiejętności. Na podstawie przykładów z praktyki trenerskiej dowiesz się, w jaki sposób prowadzić szkolenie, aby nie tylko zapanować nad grupą słuchaczy, ale zaciekawić ich na tyle, aby aktywnie uczestniczyli w jego przebiegu. Nie wystarczy doskonały plan szkolenia oraz charyzma. Spraw, żeby uczestnicy chcieli słuchać właśnie Ciebie i robić to, co im proponujesz, zarażaj optymizmem, kreatywnością i chęcią do działania.

 

Kurs prowadzenia szkoleń na miarę Twoich potrzeb

Uczestnicy naszego szkolenia to osoby rozpoczynające przygodę ze szkoleniami, prezentacjami biznesowymi dla klientów lub współpracowników oraz osoby, które chcą rozwijać swoje umiejętności w trakcie kariery trenerskiej. Wychodzimy na przeciw Twoim oczekiwaniom. Przed kursem chcemy dowiedzieć się więcej o uczestnikach, aby dowiedzieć się, jaka jest ich sytuacja i czego oczekują od szkolenia. Kurs jak prowadzić szkolenia jest adresowany do każdej osoby, chcącej doskonalić swój warsztat trenerski.

Czym możemy Cię zaskoczyć? Niezliczoną ilością przykładów i recept na każdą ewentualność, teorią, połączoną z praktyką oraz wyjątkową atmosferą, która wraz z profesjonalizmem tworzy podstawę skuteczności naszych szkoleń. Zapraszamy!

Proponowany czas trwania szkolenia
3 dni / 24 godziny
Proponowana liczba osób
od 4 do 14 osób
Uczestnicy szkolenia
- aktywni trenerzy - początkujący oraz bardziej doświadczeni, chcący doskonalić swój warsztat
- osoby prowadzące prezentacje/szkolenia dla Klientów
- menedżerowie/liderzy, których zadaniem jest prowadzenie szkoleń dla pracowników
- osoby zainteresowane rozwojem własnych umiejętności i poznania nowych możliwości
Cechy wyróżniające szkolenie

Nasze szkolenie to praktyczny warsztat mający na celu wyposażenie uczestników w niezbędną wiedzę, narzędzia i wiarę w swoje możliwości, opracowany przez wieloletniego praktyka, który na sali szkoleniowej spędził ponad 3200 h.

Wykład to jedna z metod, ale nie tego kursu – stawiamy na trening, dużą aktywność uczestników, kreatywność. Tylko poprzez własne doświadczenie jesteśmy w stanie zapamiętać więcej!

 

Projektowanie szkoleń - poznaj sposoby jak prowadzić szkolenie i zaangażować uczestników

  • nauczysz się projektować ciekawe, urozmaicone szkolenia dla określonej grupy docelowej;
  • poznasz nowe metody szkoleniowe aktywizujące uczestników;
  • otrzymasz praktyczne wskazówki: jak zachowywać się na sali szkoleniowej, jak zapanować nad grupą uczestników, jak radzić sobie w trudnych sytuacjach szkoleniowych;
  • dowiesz się, jak tworzyć bardziej skuteczne prezentacje i materiały poszkoleniowe;
  • będziesz ćwiczył każdy poznany element i stworzysz scenariusz własnego, autorskiego szkolenia;
  • otrzymasz wiedzę praktyczną, niezbędną do dalszego procesu pisania programów szkoleniowych;
  • otrzymasz informację zwrotną po wykonywanych zadaniach.

Zobacz, jak nas oceniają

Zakres szkolenia

1
Szkoleniowiec - profil, kompetencje, umiejętności.
2
Cykl Kolba.
3
Metody szkoleniowe a piramida zapamiętywania – właściwy dobór metod dla uzyskania efektywności szkoleniowej.
4
Projektowanie szkolenia zgodnie z zasadą 10-80-10.
5
Zasady tworzenia prezentacji Power Point.
6
Opracowywanie materiałów szkoleniowych.
7
Lodołamacz, energizer - bądź kreatywny!
8
Wyposażenie szkoleniowca: must have!
9
Praktyczny trening umiejętności, mowa ciała, oczy i uszy otwarte.

Szkolenie poprowadzi

Joanna Szymankiewicz-Górna

Kierownik Działu Szkoleń, wykładowca na Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu, trener z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu zespołem trenerów wewnętrznych, specjalistów w obszarze obsługi Klienta, sprzedaży telefonicznej, bezpośredniej i windykacji, trener współpracujący z firmami szkoleniowymi realizującymi duże projekty biznesowe.

Czytaj więcej

Swoje doświadczenie rozpoczynała od poznania biznesu „od kuchni” pracując bezpośrednio z klientem, jego potrzebami i trudnymi sytuacjami ucząc się właściwej komunikacji, asertywności i negocjacji. Poprzez zdobyte doświadczenie, profesjonalne podejście, aktywne słuchanie, wiedzę biznesową i praktykę szkoleniową, skutecznie i wnikliwie analizuje potrzeby opracowując do nich najlepsze rozwiązania.

Na sali szkoleniowej spędziła ponad 3320 h prowadząc warsztaty interaktywne dla pracowników mających na co dzień kontakt z klientem a także ich przełożonych w branży finansowej i usługowej. Bardzo ważny jest dla niej rozwój własnych kompetencji, dlatego podnosi je poprzez udział w szkoleniach, kursach, seminariach, czytając literaturę branżową, aby jeszcze lepiej poznawać problemy rynku i opracowywać autorskie programy szkoleniowe. Dopasowanie programu i wykorzystywanie właściwych metod szkoleniowych pozwala realizować jej główny cel, którym jest efektywność, dlatego stawia na aktywność uczestników i naukę przez doświadczenie.

Prywatnie mama 4-letniego Antka, który jest jej inspiracją nie tylko w życiu zawodowym, ale także w kuchni, najważniejszym pomieszczeniu w domu. Gotowanie to jej pasja, bo dzięki niej gromadzi najbliższych przy jednym stole. Dba o rzetelną komunikację i skutecznie buduje relacje, bo wie, że działa z ludźmi i dla ludzi.

Studia, Kursy, szkolenia:

Studia podyplomowe- Trener Biznesu, Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu
„Zarządzanie zmianą (w organizacji sprzedażowej)”, Organizator: Kreator
“Praktyk NLP” (kurs 4-miesięczny), Organizator: Advanced Corporate Training Zbigniew Kieras
„Czym jest coaching?”, Organizator: Grupa SET, Polska Izba Firm Szkoleniowych
„Train the Trainer”, Organizator: Business Training
„Zarządzanie odpornością i własną motywacją”, Organizator: Ardea Consulting Bożena Grabowska
„ Coaching i Mentoring”, Organizator: HPR Group z o.o. Selectone Sp.k.
“Standardy rozmów telewindykacyjnych”, Organizator: TRANSGRESJA

Proponujemy dwa rozwiązania:

Szkolenia w siedzibie Klienta

Wykorzystaj maksymalnie czas i poświęć go w pełni na szkolenie, likwidując problem dojazdu, koszt wynajmu sali itp. Wystarczy, gdy Klient dysponuje salą pozwalającą na przeprowadzenie szkolenia, a my zajmiemy się resztą, wyposażając ją w wyjątkowo wygodne fotele dostępne tylko u nas i nadając klimat sprzyjający wydajnemu szkoleniu. Możemy również zapewnić miejsce szkolenia w pobliżu siedziby Klienta, czyli zrealizować szkolenie poza firmą, ale w niewielkiej odległości.

Szkolenia wyjazdowe

Tu koncentrujemy się na zapewnieniu wyjątkowego miejsca poza siedzibą Klienta, realizując szkolenie w jednym z partnerskich hoteli. Nie są to jednak zwyczajne obiekty, a starannie dobrane miejsca, gwarantujące wyjątkową atmosferę, otoczenie przyrody i klimat pozwalający na oderwanie się od codzienności. Także w tym przypadku zapewniamy komfortowe warunki szkolenia, a wyjazd może być połączony również ze zorganizowaną integracją.

Skontaktuj się z nami

Interesuje Cię szkolenie zamknięte? Masz pytania dotyczące oferty? Szukasz tematu spoza listy?

Zapraszamy do kontaktu!


Uzupełnij i zaznacz pola oznaczone gwiazdką, aby wysłać wiadomość