Kurs projektowania i prowadzenia szkoleń

Chcesz doskonalić swój warsztat trenerski i pozyskać nowe umiejętności? Dopiero zaczynasz karierę szkoleniową? Awansowałeś? Szef zaproponował Tobie nowe zadanie – prowadzenie prezentacji u klientów? Jesteś młodym menedżerem, który chce szkolić swój zespół?

Bez względu na intencje zapraszamy na praktyczny, merytoryczny kurs, który pozwoli ci sprawdzić swoje predyspozycje oraz poznać i doskonalić się techniki projektowania i prowadzenia szkoleń.

Czy w codziennej realizacji obowiązków zawodowych coś jest w stanie Cię zaskoczyć? Jeżeli jesteś osobą współpracującą z ludźmi, wiesz, że z pewnością niejedna kwestia. Jeżeli zarządzasz zespołem pracowników, musisz znać technikę dotarcia do nich, umiejętność sprawnego, rzeczowego, a jednocześnie atrakcyjnego przedstawienia im niezbędnych treści. Jeśli chcesz być profesjonalistą w każdym calu, a projektowanie i prowadzenie szkoleń nie stało się jeszcze Twoją codziennością, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Trenerze, coachu, szkoleniowcu! Ty też możesz się doszkalać. W tym co robisz jesteś dobry, ale możesz być coraz lepszy. Człowiek uczy się przez całe życie nawet wtedy, gdy wydaje mu się, że już wszystkiego się dowiedział.

 

Jak prowadzić szkolenia? Zaskocz kursantów!

Szkolenie powinno stanowić nie tylko okazję do nabycia wiedzy i umiejętności. Na podstawie przykładów z praktyki trenerskiej dowiesz się, w jaki sposób prowadzić szkolenie, aby nie tylko zapanować nad grupą słuchaczy, ale zaciekawić ich na tyle, aby aktywnie uczestniczyli w jego przebiegu. Nie wystarczy doskonały plan szkolenia oraz charyzma. Spraw, żeby uczestnicy chcieli słuchać właśnie Ciebie i robić to, co im proponujesz, zarażaj optymizmem, kreatywnością i chęcią do działania.

 

Kurs prowadzenia szkoleń na miarę Twoich potrzeb

Uczestnicy naszego szkolenia to osoby rozpoczynające przygodę ze szkoleniami, prezentacjami biznesowymi dla klientów lub współpracowników oraz osoby, które chcą rozwijać swoje umiejętności w trakcie kariery trenerskiej. Wychodzimy na przeciw Twoim oczekiwaniom. Przed kursem chcemy dowiedzieć się więcej o uczestnikach, aby dowiedzieć się, jaka jest ich sytuacja i czego oczekują od szkolenia. Kurs jak prowadzić szkolenia jest adresowany do każdej osoby, chcącej doskonalić swój warsztat trenerski.

Czym możemy Cię zaskoczyć? Niezliczoną ilością przykładów i recept na każdą ewentualność, teorią, połączoną z praktyką oraz wyjątkową atmosferą, która wraz z profesjonalizmem tworzy podstawę skuteczności naszych szkoleń. Zapraszamy!

Proponowany czas trwania szkolenia
3 dni / 24 godziny
Proponowana liczba uczestników
od 4 do 14 osób
Uczestnicy szkolenia
- aktywni trenerzy - początkujący oraz bardziej doświadczeni, chcący doskonalić swój warsztat
- osoby prowadzące prezentacje/szkolenia dla Klientów
- menedżerowie/liderzy, których zadaniem jest prowadzenie szkoleń dla pracowników
- osoby zainteresowane rozwojem własnych umiejętności i poznania nowych możliwości
Cechy wyróżniające szkolenie

Nasze szkolenie to praktyczny warsztat mający na celu wyposażenie uczestników w niezbędną wiedzę, narzędzia i wiarę w swoje możliwości, opracowany przez wieloletniego praktyka, który na sali szkoleniowej spędził ponad 3200 h.

Wykład to jedna z metod, ale nie tego kursu – stawiamy na trening, dużą aktywność uczestników, kreatywność. Tylko poprzez własne doświadczenie jesteśmy w stanie zapamiętać więcej!

 

Korzyści ze szkolenia "Kurs projektowania i prowadzenia szkoleń"

  • nauczysz się projektować ciekawe, urozmaicone szkolenia dla określonej grupy docelowej;
  • poznasz nowe metody szkoleniowe aktywizujące uczestników;
  • otrzymasz praktyczne wskazówki: jak zachowywać się na sali szkoleniowej, jak zapanować nad grupą uczestników, jak radzić sobie w trudnych sytuacjach szkoleniowych;
  • dowiesz się, jak tworzyć bardziej skuteczne prezentacje i materiały poszkoleniowe;
  • będziesz ćwiczył każdy poznany element i stworzysz scenariusz własnego, autorskiego szkolenia;
  • otrzymasz wiedzę praktyczną, niezbędną do dalszego procesu pisania programów szkoleniowych;
  • otrzymasz informację zwrotną po wykonywanych zadaniach.

Zobacz, jak nas oceniają

SIM Szkolenia Wrocław
5.0
Based on 25 reviews
powered by Google
Karolina Szymczak
Karolina Szymczak
15:07 05 Sep 20
Świetne szkolenie z obsługi klienta, profesjonalne podejście, serdecznie polecam wszystkimi którzy szukają chcą zdobyć lub pogłębić swoją wiedzę!
Patrycja Zimna
Patrycja Zimna
13:48 15 May 20
Super profesjonalna a zarazem lekka i przyjemna praca z panią Bogną. Dzięki niej wiem jak postępować w najtrudniejszych momentach pracy i udało mi... sie otworzyć na tematy które były dla mnie krępujące. Jestem bardzo zadowolona 😀czytaj więcej
Ireneusz Matyniak
Ireneusz Matyniak
13:47 15 May 20
Muszę przyznać że szkolenie w zakresie zarządzania zespołem przez liderów jak dla mnie było bardzo dobrą lekcją. Atmosfera super oraz całe szkolenie... na 5+. Pozdrawiam SIMczytaj więcej
Wioletta Kujawska
Wioletta Kujawska
19:34 20 Mar 20
Uczęszczam na kursy u Pani Patrycji. Jestem bardzo zadowolona z stylu prowadzenia kursów i podejście pani Patrycji. Widać jej zaangażowanie w pracę.... Osobiście dziękuję za cierpliwość i dokładne tłumaczenie zawsze z uśmiechem dziękuję bardzo i serdecznie polecam.czytaj więcej
Danuta Kwiatkowska
Danuta Kwiatkowska
16:09 19 Mar 20
Jestem mega zadowolona pani Patrycja super przekazuje wiedzę, każdemu polecam. Na naukę nigdy nie jest za późno.👍🤗
Weronika Rybakowska
Weronika Rybakowska
17:53 10 Mar 20
Bardzo dziękuję Pani Pauli Płotka za wyjątkową cierpliwość i wyrozumiałość dla 50+.😆 Dzięki Niej bez stresu i z przyjemnością uczęszczałam na zajęcia... spełniając swoje marzenie o nauce języka angielskiego. Serdecznie polecam niezależnie od wieku. 😊Pozdrawiam Halina Miłoszczytaj więcej
Kamil Wolski
Kamil Wolski
09:11 13 Nov 19
Super szkolenie!!!!Warto! Tyle wiedzy i super atmosfera!
Następne Opinie

Zakres szkolenia

1
Szkoleniowiec - profil, kompetencje, umiejętności.
2
Cykl Kolba.
3
Metody szkoleniowe a piramida zapamiętywania – właściwy dobór metod dla uzyskania efektywności szkoleniowej.
4
Projektowanie szkolenia zgodnie z zasadą 10-80-10.
5
Zasady tworzenia prezentacji Power Point.
6
Opracowywanie materiałów szkoleniowych.
7
Lodołamacz, energizer - bądź kreatywny!
8
Wyposażenie szkoleniowca: must have!
9
Praktyczny trening umiejętności, mowa ciała, oczy i uszy otwarte.

Szkolenie poprowadzi

Joanna Szymankiewicz-Górna

Kierownik Działu Szkoleń, wykładowca na Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu, trener z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu zespołem trenerów wewnętrznych, specjalistów w obszarze obsługi Klienta, sprzedaży telefonicznej, bezpośredniej i windykacji, trener współpracujący z firmami szkoleniowymi realizującymi duże projekty biznesowe.

Czytaj więcej

Swoje doświadczenie rozpoczynała od poznania biznesu „od kuchni” pracując bezpośrednio z klientem, jego potrzebami i trudnymi sytuacjami ucząc się właściwej komunikacji, asertywności i negocjacji. Poprzez zdobyte doświadczenie, profesjonalne podejście, aktywne słuchanie, wiedzę biznesową i praktykę szkoleniową, skutecznie i wnikliwie analizuje potrzeby opracowując do nich najlepsze rozwiązania.

Na sali szkoleniowej spędziła ponad 3320 h prowadząc warsztaty interaktywne dla pracowników mających na co dzień kontakt z klientem a także ich przełożonych w branży finansowej i usługowej. Bardzo ważny jest dla niej rozwój własnych kompetencji, dlatego podnosi je poprzez udział w szkoleniach, kursach, seminariach, czytając literaturę branżową, aby jeszcze lepiej poznawać problemy rynku i opracowywać autorskie programy szkoleniowe. Dopasowanie programu i wykorzystywanie właściwych metod szkoleniowych pozwala realizować jej główny cel, którym jest efektywność, dlatego stawia na aktywność uczestników i naukę przez doświadczenie.

Prywatnie mama 4-letniego Antka, który jest jej inspiracją nie tylko w życiu zawodowym, ale także w kuchni, najważniejszym pomieszczeniu w domu. Gotowanie to jej pasja, bo dzięki niej gromadzi najbliższych przy jednym stole. Dba o rzetelną komunikację i skutecznie buduje relacje, bo wie, że działa z ludźmi i dla ludzi.

Studia, Kursy, szkolenia:

Studia podyplomowe- Trener Biznesu, Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu
„Zarządzanie zmianą (w organizacji sprzedażowej)”, Organizator: Kreator
“Praktyk NLP” (kurs 4-miesięczny), Organizator: Advanced Corporate Training Zbigniew Kieras
„Czym jest coaching?”, Organizator: Grupa SET, Polska Izba Firm Szkoleniowych
„Train the Trainer”, Organizator: Business Training
„Zarządzanie odpornością i własną motywacją”, Organizator: Ardea Consulting Bożena Grabowska
„ Coaching i Mentoring”, Organizator: HPR Group z o.o. Selectone Sp.k.
“Standardy rozmów telewindykacyjnych”, Organizator: TRANSGRESJA

Proponujemy dwa rozwiązania:

Szkolenia w siedzibie Klienta lub wyjazdowe

Szkolenie stacjonarne może odbyć się u Państwa, w sali którą odpowiednio przygotujemy i zaaranżujemy. Możemy również zapewnić miejsce szkolenia w pobliżu Państwa siedziby, czyli zrealizować szkolenie poza firmą, ale w niewielkiej odległości.

Szkolenia wyjazdowe są realizowane w starannie dobranych miejscach, gwarantujących wyjątkową atmosferę, otoczenie przyrody i klimat pozwalający na oderwanie się od codzienności. Także w tym przypadku zapewniamy komfortowe warunki szkolenia, a wyjazd może być połączony również ze zorganizowaną integracją.

Szkolenia on-line

Dzięki odpowiedniemu przygotowaniu trenera oraz zastosowanym materiałom, zapewniamy wysokiej jakości usługi bez potrzeby bezpośredniego spotkania. Pozwala to uczestnikom na wygodny udział w szkoleniu z dowolnego miejsca. Możemy w ten sposób przekazać i zweryfikować wiedzę w sposób efektywny i skuteczny, wykorzystując metody kształcenia na odległość, również dla form praktycznych, np. ćwiczeń, dyskusji, (g)rywalizacji, pracy w zespołach.

Skontaktuj się z nami

Interesuje Cię szkolenie zamknięte? Masz pytania dotyczące oferty? Szukasz tematu spoza listy?

Zapraszamy do kontaktu!


    Uzupełnij i zaznacz pola oznaczone gwiazdką, aby wysłać wiadomość