Kreatywność w biznesie – jak szukać by znaleźć rozwiązanie

Albert Einstein powiedział: Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów. Ale żeby móc osiągać inne, lepsze rezultaty trzeba poznać narzędzia, które to umożliwiają. W czasach ogromnych przemian technologicznych, niespotykanej dotąd dynamiki rynków, umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów staje się niezbędnym atrybutem nie tylko menedżerów, ale wszystkich pracowników na specjalistycznych i samodzielnych stanowiskach.

2 dni / 16 godzin
Szkolenie przeznaczone dla wszystkich, których wykonywane zadania wymagają nieszablonowego, kreatywnego podejścia do rozwiązywanych problemów. Ćwiczone na warsztatach techniki kreatywne pozwolą na zwiększenie skuteczności w radzeniu sobie z codziennymi problemami.

Szkolenie już od pierwszych chwil angażuje uczestników w proces twórczy. Dzięki poznawanym technikom przechodzą drogę od znajdowania rozwiązań na abstrakcyjne problemy do znalezienia rozwiązań konkretnych problemów.

Po szkoleniu będziesz wiedział jak:

• twórczo rozwiązywać problemy
  • rozpoznać i pokonać własne przeszkody w kreatywnym myśleniu
  • znajdować innowacyjne rozwiązania
  • używać „otwartego umysłu” do rozwiązywania problemów
  • pobudzać twórcze myślenie
  • budować skojarzenia

Kreatywność – kluczem do doskonałości zawodowej
Proces kreatywny
Zasoby kreatywności
Trening twórczości
Docieranie do wewnętrznych pokładów kreatywności
Kreatywność w procesie rozwiązywania problemów
Techniki twórczego generowania pomysłów
Wykorzystanie kreatywnych rozwiązań

Tu koncentrujemy się na zapewnieniu wyjątkowego miejsca poza siedzibą Klienta, realizując szkolenie w jednym z partnerskich hoteli. Nie są to jednak zwyczajne obiekty, a starannie dobrane miejsca, gwarantujące wyjątkową atmosferę, otoczenie przyrody i klimat pozwalający na oderwanie się od codzienności. Także w tym przypadku zapewniamy komfortowe warunki szkolenia, a wyjazd może być połączony również ze zorganizowaną integracją.

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i udzielimy szczegółowych informacji. Zapraszamy do kontaktu!