Komunikacja niewerbalna w rekrutacji pracowników

Szkolenie skupia się przede wszystkim na przekazaniu wiedzy i umiejętności z zakresu obserwacji i analizy zachowań. Zwiększa świadomość znaczenia sygnałów niewerbalnych podczas spotkań z kandydatami. Podnosi pewność działania. Pozwala świadomie budować profesjonalny wizerunek zarówno swój jak i organizacji

1 dzień szkoleniowy / 8 godzin
Menadżerowie HR, kierownicy działu HR, specjaliści ds. rekrutacji.

Zwiększenie poczucia kontroli,
świadome budowanie własnego wizerunku,
pozyskanie umiejętności analizy i obserwacji rozmówcy, wykrywanie i wyczulenie się potencjalne kłamstwo/

Zdobyta wiedza i umiejętności pozwolą na przeprowadzanie satysfakcjonujących i korzystnych spotkań biznesowych. Szkolenie zwiększa efektywność oraz pewność siebie. Celem szkolenia jest przekazanie praktycznej wiedzy z zakresu komunikacji niewerbalnej. Uczestnik szkolenia dowie się m.in. jak odczytywać sygnały niewerbalne rozmówcy oraz jak używać mowy ciała w celu zdobycia konkretnego efektu.

Znaczenie zachowań niewerbalnych.
Postawy, mimika, gestykulacja, kontakt wzrokowy i rola oczu, zachowania uspokajające.
Ustalenie normy zachowania rozmówcy.
Wykrywanie kłamstwa za pomocą sygnałów niewerbalnych.
Oddziaływanie i znaczenie wyglądu zewnętrznego.
Ćwiczenia zachowań pozasłownych: kontakt wzrokowy, okazywanie zainteresowania, wykrywanie kłamstw, zachęcanie do kontynuacji wypowiedzi

Małgorzata Tetlak

Psycholog, trener, absolwentka Psychologii Śledczej w praktyce operacyjnej i procesowej oraz Szkoły Trenerów Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego. Świadczy usługi dla firm z zakresu przeprowadzania negocjacji, pozyskiwania nowych klientów biznesowych oraz rekrutacji pracowniczej. Prowadzi szkolenia oraz doradztwo z zakresu komunikacji, psychologii kłamstwa, zarządzania talentem w organizacji oraz innowacyjności w biznesie.

Realizuje rozbudowane kilkudniowe programy szkoleniowe.

Członek Polskiego Towarzystwa Psychologów Sądowych w Polsce. Specjalizuje się szczególnie w szkoleniach z obszaru komunikacji niewerbalnej.

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i udzielimy szczegółowych informacji. Zapraszamy do kontaktu!