ABC zarządzania pracownikami – warsztaty dla mistrzów i liderów produkcji

Ocenia się, że w 80% przypadków pracownicy przychodzą do firmy, a odchodzą od szefa – ten warsztat pokaże, jak temu zapobiec i sprawić, że 99% pracowników podąży za swoim przełożonym. O tym, co z tym pozostałym 1% i wielu innych ciekawych zjawiskach dowiesz się na warsztacie.

Proponowany czas trwania szkolenia
3 dni / 24 godziny

możliwość przeprowadzenia w formule: 2 dni warsztatów – 3/4 tygodnie przerwy – 1 dzień warsztatów
Proponowana liczba osób
od 4 do 14 osób
Uczestnicy szkolenia
- brygadziści
- mistrzowie
- liderzy produkcji
- kadra kierownicza średniego szczebla
- uczestnicy programów talentowych i rozwojowych przygotowywani do objęcia funkcji kierowniczych
Cechy wyróżniające szkolenie

Kompetencje menedżerskie rozwijane będą przez pełne zaangażowanie uczestników, pracę na rzeczywistych przykładach, a więc znane są rezultaty, jakie przynoszą podejmowane działania.

Jest to warsztat mocno narzędziowy, co oznacza, że każdy blok tematyczny dostarczy uczestnikom konkretnych, wypracowanych i spisanych narzędzi menedżerskich.

Zaangażowanie uczestników budowane jest przez udział w wielu aktywizujących grach i ćwiczeniach, zadaniach refleksyjnych i eksperymentach szkoleniowych, które w przełomowy sposób wpływają na ukształtowanie postawy autentycznego lidera.

Szkolenie dla liderów produkcji

Każdy uczestnik szkolenia nie tylko dowie się jak pracować z podwładnymi, budować efektywne zespoły, ale przede wszystkim wyjdzie z zestawem konkretnych, praktycznych i bardzo skutecznych narzędzi menedżerskich, które będzie mógł z powodzeniem stosować już od pierwszego dnia po warsztatach.

Zobacz, jak nas oceniają

Zakres szkolenia

1
Rola lidera – oczekiwania przełożonych i podwładnych.
2
Kształtowanie pożądanego wizerunku lidera.
3
Autorytet lidera.
4
Rola lidera w definiowaniu zasad.
5
Ustalanie celów i delegowanie zadań.
6
Efektywność osobista lidera.
7
Kontrola pracy podwładnych.
8
Udzielanie feedbacku.
9
Jak mówić żeby osiągnąć zamierzony efekt – wywieranie wpływu menadżerskiego i komunikacja perswazyjna.
10
Budowanie efektywnych zespołów.
11
Motywowanie podwładnych.
12
Radzenie sobie z konfliktami w zespole.

Szkolenie poprowadzi

Adam Sobiechart

Adam Sobiechart jest coach’em i trenerem z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w prowadzeniu szkoleń i warsztatów rozwijających kompetencje miękkie i menedżerskie. Posiada eksperckie doświadczenie w obszarze HR, w szczególności w tworzeniu programów rozwojowych, talentowych. Posiada doświadczenia w projektach rekrutacyjnych. Przeprowadził ponad 1000 procesów rekrutacyjnych dla dużych organizacji.

Czytaj więcej

Przez pięć lat odpowiadał za zespół trenerów wewnętrznych w jednej z największych sieci handlowych, od ich rekrutacji, przez szkolenia i rozwój. Realizował i prowadził wiele szkoleń train the trainers. Autor wielu eksperckich wypowiedzi. Twórca autorskich gier szkoleniowych.

Doświadczenie trenerskie zdobywał zarówno od strony dużych organizacji, jak też firm szkoleniowych realizując wiele projektów, głównie dla branży FMCG, firm handlowych, produkcyjnych, instytucji finansowych i mediów. Posiada certyfikat trenera HRD BP oraz międzynarodowy certyfikat coach’a ICC (International Coaching Community). Jest w trakcie certyfikacji konsultanta Maxie DISC, narzędzia wspierającego rozwój, opartego na czterech podstawowych stylach zachowań ludzkich. Tworzył i był odpowiedzialny za wdrażanie standardów obsługi klienta. Był audytorem firm ubiegających się o certyfikat – godło „Firma Przyjazna Klientowi”. W prowadzonych szkoleniach i warsztatach szczególny nacisk kładzie na utrwalanie zdobytej wiedzy, poszukiwanie sposobów na rozwój umiejętności nie tylko podczas szkolenia ale i po jego zakończeniu oraz motywuje uczestników do kształtowania pożądanych postaw.

Ukończył Zarządzanie i Marketing na Uniwersytecie Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie, na których specjalizował się z tematyki Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Ukończył Podyplomowe Studium Zarządzania Potencjałem Społecznym i Doradztwa Personalnego w Międzynarodowej Szkole Menedżerów w Warszawie. Prywatnie miłośnik wina i związanej z nią tradycji, historii i kultury.

Proponujemy dwa rozwiązania:

Szkolenia w siedzibie Klienta

Wykorzystaj maksymalnie czas i poświęć go w pełni na szkolenie, likwidując problem dojazdu, koszt wynajmu sali itp. Wystarczy, gdy Klient dysponuje salą pozwalającą na przeprowadzenie szkolenia, a my zajmiemy się resztą, wyposażając ją w wyjątkowo wygodne fotele dostępne tylko u nas i nadając klimat sprzyjający wydajnemu szkoleniu. Możemy również zapewnić miejsce szkolenia w pobliżu siedziby Klienta, czyli zrealizować szkolenie poza firmą, ale w niewielkiej odległości.

Szkolenia wyjazdowe

Tu koncentrujemy się na zapewnieniu wyjątkowego miejsca poza siedzibą Klienta, realizując szkolenie w jednym z partnerskich hoteli. Nie są to jednak zwyczajne obiekty, a starannie dobrane miejsca, gwarantujące wyjątkową atmosferę, otoczenie przyrody i klimat pozwalający na oderwanie się od codzienności. Także w tym przypadku zapewniamy komfortowe warunki szkolenia, a wyjazd może być połączony również ze zorganizowaną integracją.

Skontaktuj się z nami

Interesuje Cię szkolenie zamknięte? Masz pytania dotyczące oferty? Szukasz tematu spoza listy?

Zapraszamy do kontaktu!


Uzupełnij i zaznacz pola oznaczone gwiazdką, aby wysłać wiadomość