ABC zarządzania pracownikami – warsztaty dla mistrzów i liderów produkcji

Ocenia się, że w 80% przypadków pracownicy przychodzą do firmy, a odchodzą od szefa – ten warsztat pokaże, jak temu zapobiec i sprawić, że 99% pracowników podąży za swoim przełożonym. O tym, co z tym pozostałym 1% i wielu innych ciekawych zjawiskach dowiesz się na warsztacie.

3 dni / 24 godziny

możliwość przeprowadzenia w formule: 2 dni warsztatów – 3/4 tygodnie przerwy – 1 dzień warsztatów
- brygadziści
- mistrzowie
- liderzy produkcji
- kadra kierownicza średniego szczebla
- uczestnicy programów talentowych i rozwojowych przygotowywani do objęcia funkcji kierowniczych

Kompetencje menedżerskie rozwijane będą przez pełne zaangażowanie uczestników, pracę na rzeczywistych przykładach, a więc znane są rezultaty, jakie przynoszą podejmowane działania.

Jest to warsztat mocno narzędziowy, co oznacza, że każdy blok tematyczny dostarczy uczestnikom konkretnych, wypracowanych i spisanych narzędzi menedżerskich.

Zaangażowanie uczestników budowane jest przez udział w wielu aktywizujących grach i ćwiczeniach, zadaniach refleksyjnych i eksperymentach szkoleniowych, które w przełomowy sposób wpływają na ukształtowanie postawy autentycznego lidera.

Każdy uczestnik szkolenia nie tylko dowie się jak pracować z podwładnymi, budować efektywne zespoły, ale przede wszystkim wyjdzie z zestawem konkretnych, praktycznych i bardzo skutecznych narzędzi menedżerskich, które będzie mógł z powodzeniem stosować już od pierwszego dnia po warsztatach.

Rola lidera – oczekiwania przełożonych i podwładnych.
Kształtowanie pożądanego wizerunku lidera.
Autorytet lidera.
Rola lidera w definiowaniu zasad.
Ustalanie celów i delegowanie zadań.
Efektywność osobista lidera.
Kontrola pracy podwładnych.
Udzielanie feedbacku.
Jak mówić żeby osiągnąć zamierzony efekt – wywieranie wpływu menadżerskiego i komunikacja perswazyjna.
Budowanie efektywnych zespołów.
Motywowanie podwładnych.
Radzenie sobie z konfliktami w zespole.

Tu koncentrujemy się na zapewnieniu wyjątkowego miejsca poza siedzibą Klienta, realizując szkolenie w jednym z partnerskich hoteli. Nie są to jednak zwyczajne obiekty, a starannie dobrane miejsca, gwarantujące wyjątkową atmosferę, otoczenie przyrody i klimat pozwalający na oderwanie się od codzienności. Także w tym przypadku zapewniamy komfortowe warunki szkolenia, a wyjazd może być połączony również ze zorganizowaną integracją.

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i udzielimy szczegółowych informacji. Zapraszamy do kontaktu!